social media menedżer

Prowadzenie fanpage wymaga nie tylko otwartości umysłu, która pozwala na wejście w środowisko odbiorców danej marki, ale też zrozumienia ich potrzeb i dostosowania strategii działania do grupy docelowej. Każdą współpracę poprzedzam wnikliwą rozmową z Klientem, po której wspólnie określamy zakres działań i potrzeby.

Pracuję w oparciu o comiesięczne analizy i strategie aktywności, dzięki czemu oferuję przejrzystą komunikację, a także pewność pracy bez konieczności ciągłego monitorowania działań.

Przygotowuję profesjonalne artykuły,
wpisy na blogi, wywiady i inne teksty,
w zależności od potrzeb danej marki.

Gabinet Stomatologiczny Renata Szostek

Gorąco polecam współpracę z firmą kolArt-media. Pani Kasia jest bardzo otwartą osobą, skarbnicą dobrych i interesujących pomysłów, wyprzedza mnie non stop w zakresie kreatywności. Zanim ja pomyślę – ona już wie. Firma godna polecenia (może niekoniecznie konkurencji). 😊

Renata Szostek

Agnieszka Kacperska, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt "Arkadia" w Głownie.

 

Od wielu lat Kasia jest rzecznikiem prasowym Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie i Przytuliska dla Zwierząt w Głownie. Tworzy, koordynuje i realizuje kampanie i akcje społeczne, współtworzy social media, odpowiada za merytorykę strony internetowej Przytuliska dla Zwierząt w Głownie. Z powodzeniem prowadzi działania kreatywne naszej organizacji wnosząc tym samym duży wkład w jej promocję w kraju i za granicą.

Joanna Stańko, Salon Brooklyn

 

Najsympatyczniejsza i najzdolniejsza profesjonalistka w dziedzinie reklamy. Doradzi nawet tym niezdecydowanym. Jest tak pozytywną osobą, że nie da się jej nie lubić 😄😘

Profesjonalne wykonanie i bardzo dobre podejście do klienta.

 

kolArt-media Katarzyna Kucharska

e-mail: kontakt@kolart-media.pl

Tel.: 504 381 610